|
|
 Ahoj hoši a děvčata mám problém s pionýrem jawa 21koupil sem si postarší ale pro mě novej motor jelikož starej už vysloužil a mám problém s timhle novim motorem jelikož nejde nakopnout už nevim co mám stim dělat svíčka je mokrá jiskra na svíčce je taky ale přesto to nechce chytnout ani na nášlap ani na roztlačení už vážně nevim čim by to mohlo být akorát jediná věc mě napadá že by to mohl být předstih ale nevim poraď tě pleas děkuju moc.
odpovědět
Posl.aktualizace: 23. května 2011 19:23
 svíčka je dobrá ale dnes sem zjistil že je totálně rozštelovanej předstih kladívka tak že se to musí celí znova naštělovat
Datum: 23. května 2011 19:23
Jméno: maspe
IP: uživatel11336
 s velkou pravděpodobností to bude předstih, nebo svíčka - pionýr má mít vzdálenost elektrod na svíčce 0,4mm, standardně mají svíčky z výroby 0,7 mm což je na pio moc.
Datum: 23. května 2011 11:50
|



|