 Zdravím, měl bych dotaz na SESU  (mimochodem gratuluju k dcerce, to je úžasná zpráva!)  a to ohledně tohoto koše na čezetu 175: http://www.fichtlkramek.cz/nahled/spojkovy_kos_spoustec.html .To by měla být ještě původní výroba že? Ale zajímalo by mě jaký spouštěč to má - ozubené kolečko - kolik zubů. Z hranaté zetky má totiž méně zubů jak z kulaté, takže koš je použitelný jak pro 450,453,470,475,455,473 , tak pro 476,477,487,488, ale spouštěč je rozdílný a já nevím, jaký tam teda je, to by mě zajímalo - kolik zubů? Ikdyž u své ČZ 175 450 jsem se přesvědčil, že i ten koš z hranaté není zcela shodný s kulatým - hranatá má méně naohýbané zobáčky v tom vylisovaném plechu, do kterého zapadá spouštěcí kolečko než u kulaté, tudíž mě to kolečko přeskakuje při startování někdy, a proto to budu muset vylisovat z původního a dát to na ten lepší z 487, nanýtovat nové nýty, které nevím, kde sehnat - asi je budu muset nechat vyrobit.. Další možnost je koupě nového koše, a proto mě tedy zajímá kolik zubů má ten spouštěč u něj? Děkuji moc SESO a promiň za obtěžování a románek.
odpovědět
Posl.aktualizace: 26. března 2011 23:52
 draku sorac,, mam ted holt povinosti coby kocarkovej kral,,tolik km sem uz dlouho nenabehal,,di kza gratulace,,, kos je delany na 477/488 ma 27 zubu na str spousteci,, staci sundat pojistku a zamenit kolecko,, prenejtovani je uplna blbost,,
Datum: 26. března 2011 23:52
Jméno: Matrosh
IP: uživatel11397
 Jo takhle, budu si to vždycky muset přečíst celý  No ale stejně bych to viděl na jinej koš, nebo to kolečko, to nejtování je pakárna a hlavně aby ti pak neházel. To by se ti mašina klepala jak vosyka.
Datum: 26. března 2011 17:37
Datum: 26. března 2011 11:01
Jméno: Matrosh
IP: uživatel11397
 Aleši podle mě tam taky pujde kolečko z 175 javky, mam ten samej problem na 475 a mam na to asi tři koše ale ještě sem to tam nemontoval. To kolečko tam drží jenom takový perko v drážce, jde to docela snadno vymontovat, ať nemusíš měnit celej koš.\\r\\nSesovi též gratulace  moje dcerka má už 7 měsíců
Datum: 26. března 2011 8:04
|



|