Jméno: Honza
IP: uživatel11600
 Zdravím.. když nastartuju a chci hned vyjet, tak strašně prokluzuje spojka - můžu jet klidně na trojku, motor řve a jedu jen 20.. až časem se to ustálí +- 3-5 minut.. teď to dělám tak, že po nastartování nechám odstát, pak je to lepší.. čím to je? Známý má taky fichtla a ten nastartuje a hned jede normálně.. Nebaví mě takhle věčně čekat a stát na místě.. Osobně mě napadlo, že může být olej zatuhlý, tak trvá, než se stane více tekutým.. Je to možné? Díky
odpovědět
Posl.aktualizace: 22. června 2011 14:26
 Nadstav si znovu spojku úplně bych vytočil šroub ve výku a znovu ho začal zatáčet a až ucítíš že už tlačíš do tyčky tak dotahni kontru, potom si vymez vůli na spojkový páčce cca 2mm. Potom bych vyměnil i olej dej tam PP80 nebo PP7. Předpoklad je že máš dobré obložení, přítlačák atd.
Datum: 22. června 2011 14:26
Jméno: hh
IP: uživatel10371
 špatně seřízená spojka, klouže furt, dokud se neohřeje, teplotou nabobtnaj korky a pak začne zabírat.. eventuelně i v kobinaci se špatnym olejem..
Datum: 22. června 2011 11:06
Jméno: fogl
IP: uživatel10860
 skus vyměnit olej a uvidíš
Datum: 21. června 2011 23:15
Jméno: hyr
IP: uživatel6546
 tvym ukolem je seřidit spojku a nastavit předstih,odtrh na kladivku,a nastavit take karburator,jak tohleto uděláš maš vyhráno!
Datum: 21. června 2011 23:04
|



|