slovensky

Zapomenuté heslo

Alias:
Heslo:
Registrace
 

Fichtlkramek posíla jen GLS - na adresu s dobírkou za 140kč a luxusní cenu výdejního mista/boxu včetně dobírky od GLS za 75kčc  jen košik je ještě na to nepřipraven ale maka se na tom,, pokud budte chtit vydejko napiste vzkaz k objednavce,, vydejka  https://maps.gls-czech.cz/
  V kolečku není žádná položka Fichtl-pokec   |   Chat   |   Pravidla  |  Co je Fichtlkrámek?  |  Pravidla  |  FICHTLkrámský Oběžník  |  Cookies       
Zboží:















 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: ninik      IP: uživatel8793    
jak povrčí fík z vejfukem z pařeza? mě osobně se líbí jak je skladnej... nikde nezavazí... na cup fajne... :-) tak vas prosim o nazory.. Dikes odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 24. srpna 2010 14:04
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
17 - 2 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: kekz      E-mail:      IP: uživatel8731    
jo to máš pravdu, lauf s pařeza je dobrej jak vzhledově tak konstručně :-) ale musíš myslet na to že pařez má 2,2 koně a obyč fichtl 3,5 koně... to znamená že to má aji větší "výpary" tydíž to potřebuje i větší dírku... být tebou tak bych ho tam třeba zkusil dát, ale do vložky bych provrtal ze 2 dírky a vedle koncovky bych navrtal ještě jednu díru zhruba stejně velkou jako má díru koncovka.. aby šly líp z motoru výpary... myslím že by to pak bylo na úrovni normál vejkfuku s fichtla...jinak ostatní mají pravdu..
 
 
Datum: 24. srpna 2010 14:04
 
 
 
 
Jméno: Js ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Krouťák se posune do nižších otáček. Ve vyšších otáčkách je podstatně slabší.
 
 
Datum: 24. srpna 2010 10:47
 
 
 
 
Jméno: péro      IP: uživatel1723    
to je to samý jako když dáš na 21 výfuk ze stadiona...taky to není ono prostě
 
 
Datum: 24. srpna 2010 10:18
 
 
 
 
Jméno: haryk22 ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
to nemusíš ani skoušet ja sem to tam taky měl a stím to vubec nechce jet lepší je tam mít ten delši protože to je vejfuk na pařeze.
 
 
Datum: 24. srpna 2010 7:53
 
 
 
 
Jméno: Fichtlar05      IP: uživatel9832    
Ano, mi se taky libi ale i konstrukcne !! Ja na mem fichtlu sundam tlumic vyfuku a odlepim se od zeme jak formule takze si myslim ze by to taky fikalo dobre na fiku s pareza.. skus a napis co to udelalo..
 
 
Datum: 24. srpna 2010 0:39
 
 
 
 
Jméno: jawamustang ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Každy motor má i svuj výfuk vyvojáři ho udělali co nej tak bych neměnil:-)můj názor
 
 
Datum: 23. srpna 2010 23:22
 
 



 

 


Všechy zobrazená ceny v tomto E-shopu jsou včetně DPH
Provozovatel tohoto E-shopu (FICHTL krámku) FICHTL krámek s.r.o., K Babímu dolu 390, 251 69 Velké Popovice
IČO: 01871790; DIČ: 01871790; E-mail:

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý  |  Optimalizováno pro FireFox 4+, IE 9 a Google Chrome  |  Vygenerováno: 29.04.2025 17:46:48 CET  |  Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu